X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Aktualności

Wszystkie aktualności

 • 0106Rekrutacja rozpoczęta

  więcej

 • 0106Zaproszenie na wykład

  więcej

 • 3105Zaproszenie na Akademicki Tygiel Artystyczny

  więcej

 • 2805AWF Wrocław jedną z najpopularniejszych Uczelni w Polsce - wywiad dr hab. Andrzeja Rokity, prof. AWF

  więcej

 • 2805IX Międzynarodowe Sympozjum ”Science and Swimming”

  W dniach 24-25 maja 2018r. w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyło się IX Międzynarodowe Sympozjum ”Science and Swimming”, zorganizowane przez Katedrę Pływania. Szefem komitetu organizacyjnego był dr hab. Marek Rejman, natomiast Komitetowi Naukowemu przewodniczyła prof. dr hab. Krystyna Zatoń.
  Sympozjum zgromadziło wielu przedstawicieli nauki. Wykłady na zaproszenie organizatorów wygłosili: Prof. Raúl Arellano Colomina, reprezentujący Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu, Uniwersytetu w Granadzie, w Hiszpanii, Prof. Ludovic Seifert, z Wydziału Nauk o Sporcie, Uniwersytetu w Rouen, we Francji, oraz Robert Keig Stallman, Profesor Norweskiego Uniwersytetu Nauk o Sporcie w Oslo, w Norwegii.

  więcej

 • 2805Życzenia Urodzinowe i Imieninowe dla Pani doc. dr Zofii Dowgird

  Z okazji Imienin i Urodzin doc. dr Zofii Dowgird, obchodzonych w maju,  przedstawiciele Centrum Historii Uczelni złożyli na ręce Pani Zofii serdeczne życzenia, dołączając również powinszowania i pozdrowienia  od JM Rektora oraz pamiętających pracowników Uczelni.
  Spotkanie upłynęło, jak zwykle na wspomnieniach pionierskich czasów naszej Szkoły oraz ciekawostkach i anegdotach, które odkrywa przed nami pani Zofia. Pani Docent nadal cieszy się świetną formą fizyczną i intelektualną. My ze swej strony  przekazaliśmy bieżące wiadomości z życia Uczelni, która nadal jest bardzo bliska  Pani Docent.  

  więcej

 • 2805Przewietrz się na Olimpijskim - fotorelacje

  W sobotę, 26 maja 2018 roku, Akademia Wychowania Fizycznego oraz Klub Sportowy AZS - AWF Wrocław zorganizowali Festyn Sportowo-Rekreacyjny "Przewietrz się na Olimpijskim z AWF Wrocław". Wydarzenie odbyło się na Polach Marsowych w kompleksie Stadionu Olimpijskiego. Uroczystego otwarcia dokonali JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dr hab. Andrzej Rokita, prof. nadzw., Zbigniew Korzeniowski Doradca Prezydenta Wrocławia ds. Sportu i Jerzy Michalak Przedstawiciel Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz dr hab. Jacek Stodółka Prezes Klubu Sportowego AZS-AWF Wrocław. Grono zaproszonych gości zaszczycili przedstawiciele władz państwowych, wojewódzkich, samorządowych, sportowcy (Olimpijczycy i absolwenci AWF Wrocław), a także wieloletni i nowi przyjaciele naszej Uczelni.

  więcej

 • 2805XII Piknik Stowarzyszenia Absolwentów AWF

  Stowarzyszenie Absolwentów AWF we Wrocławiu zrealizowało w dn. 25.05.2018 r. spotkanie plenerowe pn. „XIII Piknik pod kasztanami” . Wydarzenie odbyło w miejscu szczególnie nam bliskim, w pobliżu budynków dydaktycznych usytuowanych przy ul Witelona 25. Prezes Stowarzyszenia Władysław Kopyś, po przywitaniu obecnych osób oddał głos JM Rektorowi AWF we Wrocławiu prof. Andrzejowi Rokicie, który w serdecznych słowach zapewnił wszystkich o szczególnych więzach integrujących całą społeczność naszej Uczelni. W uroczystości uczestniczyli także rektorzy poprzednich kadencji: prof. Tadeusz Bober, prof. Tadeusz Koszczyc, a także kanclerz dr Zdzisław Paliga. Miłym i barwnym akcentem pierwszej części spotkania był występ zespołu tańca flamenco.

  więcej

 • 2205"Wspólna Inicjatywa Architektoniczna" - zaproszenie na podsumowanie VIII edycji

  więcej

 • 2205Kurs wychowawcy kolonijnego

  start.jpgWszystkich studentów chcących uzyskać uprawnienia do pracy na koloniach i obozach w charakterze  Wychowawcy Wypoczynku zapraszam na spotkanie organizacyjne (i I zajęcia), które odbędzie się w dniu 04.06.2018 r. (poniedziałek) o godzinie 18.00 sala 111 ul. Witelona 25.

  więcej