X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Aktualności

Wszystkie aktualności

 • 0412Zaproszenie na IV Forum Turystyki Europejskiej

  więcej

 • 0412XIII Forum Integracyjne - relacja

  Mieszkanie – najważniejsza przestrzeń i miejsce w życiu każdego człowieka. Oczywiste zatem, jak ważne, aby było nie tylko wolne od barier, ale – co także możliwe! –przyjazne.
  W gościnnej wrocławskiej AWF na XIII Forum Integracyjnym eksperci i praktycy, profesjonaliści, społecznicy oraz dostawcy sprzętu i usług prezentowali i dyskutowali o rozwiązaniach, które w konkretny sposób pomagają w codziennym funkcjonowaniu osobom z różnymi niepełnosprawnościami w przestrzeni domowej. Jak planować, co ma największe znaczenie, gdzie i z kim oraz za ile realizować plany i pomysły. Ta wiedza i takie umiejętności są potrzebne – z oczywistych powodów – coraz szerzej i coraz częściej. Ważne bowiem, by każdy potrzebujący mógł w prosty sposób dotrzeć do wiarygodnych źródeł informacji oraz kompetentnych i rzetelnych doradców, dostawców i wykonawców.

  więcej

 • 3011Spotkania tematyczne Fundacji EDU. Warsztaty kolarskie

  Koniec listopada i początek grudnia upłynęły na spotkaniach tematycznych przygotowywanych przez Fundację EDU. Pierwsze, współorganizowane z wrocławskim oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich, miało miejsce 22 listopada na Stadionie Olimpijskim. Jego celem było przybliżenie środowiskom architektonicznym i sportowym miasta interesującej historii powstania obiektu, jego przed i powojennych losów, oraz najnowszej przebudowy i stanu obecnego. Gospodarzem był Wrocław Stadion Olimpijski Młodzieżowe Centrum Sportu. Zebrani w sali konferencyjnej MCS uczestnicy mogli wysłuchać trzech prelekcji: dra Jerzego Ilkosza, dyrektora Muzeum Architektury we Wrocławiu na temat historii architektury obiektu, dra Ireneusza Cichego z AWF Wrocław o historii zawodów sportowych i uroczystości, które miały miejsce na stadionie od początku jego powstania oraz Marcina Janiszewskiego rzecznika prasowego MCS o tym, co dzieje się na Olimpijskim dzisiaj.

  więcej

 • 2811Zaproszenie na spotkanie

  więcej

 • 2811Zebranie sprawozdawczo-wyborcze NSZZ Solidarność AWF Wrocław

  Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność przy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 14.12.2017 (czwartek) o godz. 13.00 w sali 24 (Hala Wielofunkcyjna) odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Zaprasza się wszystkich członków NSZZ Solidarność AWF Wrocław do uczestnictwa w zebraniu.

  Kazimierz Witkowski

  więcej

 • 2711Nagrody Rektora II stopnia za działalność naukową

  23 listopada podczas posiedzenia Senatu, JM Rektor dr hab. Andrzej Rokita prof. nadzw. wręczył czterem pracownikom naszej Akademii nagrody II stopnia za działalność naukową.

  więcej

 • 2711Pokolenie W - Finał

  23 listopada odbył się w Kinie Nowe Horyzonty finał akcji POKOLENIE W. Podczas gali podsumowano wyniki konkursu na projekty związane z Wrocławiem oraz można było wysłuchać osób, które opowiedziały, co dla nich oznacza bycie częścią Pokolenia W (m.in. prof. Jan Miodek).
  W uroczystym finale akcji udział wziął, Rektor naszej Akademii, dr hab. Andrzej Rokita prof. AWF wraz z Prorektorami (dr hab. R. Bartoszewicz prof. AWF i dr Agnieszka Pisula-Lewandowska), nasi bohaterowie POKOLENIA W - prof. dr hab. Jan Chmura, Wacław Skarul, Mariusz Tomczak oraz zaproszeni goście z naszej Uczelni (m.in. prof. T. Koszczyc, dr hab. Jacek Stodółka, dr Aleksandra Skarul, dr Kazimierz Kurzawski).

  więcej

 • 2711XVIII Mistrzostwa AWF w badmintonie

  więcej

 • 2711Wyjazdy pracowników AWF Wrocław w ramach programu Erasmus w roku 2017/18

  więcej

 • 2211Spotkanie z konsulem Ambasady USA

  Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Konsulem z Ambasady USA. Pan Bryant Whitfield odwiedzi nasza Uczelnię, a spotkanie będzie dotyczyć wyjazdu na Summer Work & Travel Program. Na spotkaniu Pan Konsul przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy dotyczące wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla wszystkich studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny. Odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji. Spotkanie odbędzie 28.11.2017 r., się w sali Purpurowej nr 156 w bud. P-2 o godz. 17.15. Organizatorami spotkania jest Biuro Karier i Przedsiębiorczości Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

   

  więcej