Wszystkie aktualności

• 2804Otwarcie nowych sal dydaktycznych

W dniu 27 kwietnia br. miało miejsce zebranie pracowników Katedry Kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, połączone z uroczystym otwarciem zmodernizowanych i unowocześnionych sal do zajęć praktycznych mieszczących się w budynku dydaktycznym przy ul. Witelona 25a. Otwarcia dokonał JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita w asyście: Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr. Agnieszki Pisuli-Lewandowskiej, Dziekana Wydziału Fizjoterapii prof. Anny Skrzek, Kierownika Katedry dr. hab. Waldemara Andrzejewskiego oraz licznie uczestniczących w wydarzeniu pracowników i studentów. W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele firm, które objęły patronatem sale kosmetologii: Clarena i Este Group.

• 2804Kurs wychowawcy kolonijnego

start.jpgWszystkich studentów chcących uzyskać uprawnienia do pracy na koloniach i obozach w charakterze wychowawcy zapraszam na spotkanie organizacyjne( i I zajęcia), które odbędzie się w dniu 15.05.2017 r. (poniedziałek) o godzinie 18.30 sala 111 ul. Witelona 25.

• 2304AWF oddaje krew

• 1804Odsłonięcie zegara World Games 2017

W minionym tygodniu na wrocławskim Rynku odsłonięto zegar odliczający czas do otwarcia Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017. W ceremonii uczestniczył Rektor naszej Uczelni, dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław.

• 1104Konferencja "Jakość w Sporcie"

W dniach 20-21.04.2017 r. w pawilonie P4 naszej Uczelni odbyła się czwarta edycja konferencji naukowej pt. „Jakość w Sporcie”, organizowanej przez Katedrę Komunikacji i Zarządzania w Sporcie oraz Katedrę Doskonałości Biznesowej Uniwersytetu Mikołaj Kopernika w Toruniu. Honorowy patronat objął JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzeja Rokita, prof. AWF.

• 0904Otwarcie Stadionu Olimpijskiego

W dniu 8 kwietnia 2017r. o godz. 13.00 odbyło się oficjalne otwarcie Stadionu Olimpijskiego po modernizacji. Otwarcia dokonali wspólnie Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław. Stadion będzie stanowił arenę rozgrywek Żużlowców "Betard Sparta Wrocław" oraz futbolistów Panthers Wrocław, a podczas X Światowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich (The World Games 2017) dla takich dyscyplin jak Żużel, Futbol Amerykański i Lacrosse.

• 0704Wywiad Rektora Akademii Wychowania Fizycznego dla Radia Wrocław

W dniu 7 kwietnia br. Rektor AWF Wrocław udzielił wywiadu w Radiu Wrocław. Tematem głównym rozmowy było otwarcie Stadionu Olimpijskiego po remoncie, które będzie miało miejsce 8 kwietnia 2017 r.

• 0504Konkurs na Maskotkę AWF Wrocław

W dniach od 30 marca do 9 kwietnia br. Akademia Wychowania Fizycznego ogłasza konkurs na projekt Maskotki AWF.

• 0404Spotkanie JM Rektora z prof. Wang Hu

W dniu 31.03.2017r. JM Rektor, dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław spotkał się z Dyrektorem Instytutu Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim prof. Wang Hu. Spotkanie dotyczyło współpracy AWF z Instytutem Konfucjusza. Dyrektor prof. Wang Hu zaproponował przyjazd dwóch wykładowców z Chin do prowadzenia zajęć w naszej Uczelni. Aktualnie trwają rozmowy na temat możliwości ich zatrudnienia.

• 0404X Jubileuszowa edycja EKIDEN-u

4 kwietnia 2017r. odbyła się X Jubileuszowa edycja maratonu pływackiego EKIDEN.