Wszystkie aktualności

• 2010Uroczyste wręczenie dyplomów magisterskich

20 października 2016 r. odbyło się  uroczyste wręczenie dyplomów magisterskich absolwentom  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z  2016 roku.
    Dyplomy magisterskie  wręczali JM Rektor prof. Andrzej Rokita, Prorektor do Spraw Nauczania prof. Ryszard Bartoszewicz w towarzystwie dziekanów i prodziekanów.
    W uroczystości wzięli udział Rektorzy poprzednich kadencji; prof. Tadeusz Bober, prof. Krzysztof Sobiech, prof. Tadeusz Koszczyc, prof. Juliusz Migasiewicz, Prorektor do Spraw Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. Małgorzata Słowińska-Lisowska,  Prorektor do Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszka Pisula-Lewandowska oraz licznie zebrana grupa nauczycieli akademickich, pracownicy, rodziny i znajomi.

• 2010Otwarcie wystawy z okazji 70 lecia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

W dniu 20.10.2016 r. o godz. 13.00 JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego dr hab. Andrzej Rokita, prof. AWF Wrocław wraz z rektorami poprzednich kadencji: prof. dr hab. Krzysztofem A. Sobiechem, prof. dr hab. Tadeuszem Boberem, prof. dr hab. Tadeuszem Koszczycem, prof. dr hab. Juliuszem Migasiewiczem otworzył wystawę poświęconą 70 rocznicy powstania Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wystawa przygotowana przez Centrum Historii Uczelni jest dostępna w budynku P4.

• 2010Obchody 40 lecia Klubu Sportowego AZS AWF Wrocław

Uroczysty i odświętny ale zarazem radosny przebieg miało spotkanie władz Uczelni, licznie przybyłych gości, trenerów i zawodników zrealizowane w dn. 19.10. 2016 roku z okazji 40 lecia Klubu Sportowego AZS AWF Wrocław. Uroczystość wpisała się jako jeden z pierwszych ważnych akcentów obchodów 70 lecia istnienia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Szczegółowy opis i relacja z wydarzenia zamieszczona zostanie na stronie AZS AWF.

• 2010Złożenie kwiatów na grobach prof. Andrzeja Klisieckiego i prof. Zdzisława Zagrobelnego

W dniu 20 października 2016 roku przedstawiciele władz uczelni w osobach: JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof.  Andrzej Rokita, Prorektor do Spraw Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. Małgorzata Słowińska-Lisowska, Prorektor do Spraw Nauczania prof. Ryszard Bartoszewicz,  Prorektor do Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszka Pisula-Lewandowska,  Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego prof.  Krystyna Zatoń, Dziekan Wydziału Fizjoterapii  prof. Anna Skrzek, Dziekan Wydziału Nauk o Sporcie prof. Tadeusz Stefaniak, prof. Tadeusz Bober, prof. Tadeusza Koszczyc, prof.  Juliusz Migasiewicz, dr Władysław Kopyś i inni złożyli kwiaty na grobach założyciela naszej uczelni prof. Andrzeja Klisieckiego i Rektora 4-ech kadencji Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof. Zdzisława Zagrobelnego.

• 1810AWF oddaje krew

W dniach 17-19 października 2016r. odbędzie się kolejna edycja akcji AWF Oddaje Krew. W tym roku zorganizowana została przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego razem z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa oraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Ponadto będzie możliwość konsultacji z Ośrodkiem Okulistyki Klinicznej w zakresie laserowej korekcji wad wzroku. Oraz firma Scanmed oferuje badania profilaktyczne.

• 1810Nabór do programu Erasmus dla pracowników

eu_flag_erasmus__vect_pos.png

Uprzejmie informujemy,  o rozpoczęciu naboru pracowników AWF Wrocław na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w  ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017.
    Ostateczny termin przyjmowania dokumentów upływa 15.11.2016.
    Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z instrukcją dotyczącą przebiegu naboru a następnie o złożenie kompletu dokumentów w Biurze Programu Erasmus (Rektorat, pokój nr 2/3, p. Iwona Stężały).

• 1010Zaproszenie

warsztat1.jpg

• 0710Spotkanie informacyjne dla pracowników AWF na temat programu Erasmus+

logo_erasmus___czyste.pngWszystkich zainteresowanych programem  Erasmus+ zapraszamy na spotkanie informacyjne które odbędzie się 12.10.2016 w sali 2/4 budynku P4 o godz. 12.00.

• 0610Wyjazd na studia w ramach programu Erasmus +

Erasmus + to niezapomniana przygoda, nawiązanie nowych znajomości z całej Europy,
    podszkolenie języka oraz ważne doświadczenie zawodowe i życiowe!

nabor_plakat_medium.jpg

Nabór uzupełniający na studia programu Erasmus+  (wyjazdy tylko na semestr letni 2016/17) już otwarty. Szczegóły na stronie: http://pl.erasmus.awf.wroc.pl.

• 0610Przewietrz się na Olimpijskim

Pogoda nie odstraszyła uczestników XIV edycji biegu "Przewietrz się na Olimpijskim". Na starcie stanęło wielu zawodników (całe rodziny), które rywalizowały w w nordic walking, bietu na 10 km oraz w biegu otwartym. Uczestników biegu przywitali: prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszka Pisula-Lewandowska oraz prodziekan ds. Studenckich Wydziału WF dr Jacek Stodółka.