Wszystkie aktualności

• 0410Zaproszenie na konferencję

• 0310Odnowienie immatrykulacji studentów rocznika 1968

W dniu 19 października 2018 roku odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu, tradycyjnie organizowane w Dniu Święta Uczelni. Jednym z punktów posiedzenia będzie wręczenie dyplomów odnawiających immatrykulację osób, które rozpoczęły studia w roku 1968 (50 lat).
    Zapraszamy i liczymy na przybycie wszystkich ponownie immatrykulowanych absolwentów

• 0210Ogólnopolska Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

Na zaproszenie ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina na ogólnopolską inaugurację do Warszawy przyjechali rektorzy blisko 150 polskich uczelni wraz z delegacjami oraz pocztami sztandarowymi. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu reprezentowana była przez JM Rektora dr hab. Andrzeja Rokitę, prof. nadzw., mgr Kamila Michalika (Przewodniczącego Samorządu Doktorantów) oraz Szymona Morgę (Przewodniczącego Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego).

• 0110Inauguracja Środowiskowa - rok akademicki 2018/2019 czas rozpocząć!

W dniu 1 października, podczas Inauguracji Środowiskowej, która miała miejsce tradycyjnie w gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego (aula Oratorium Marianum), Uczelnie Wyższe Wrocławia i Opola wspólnie zainaugurowały nowy rok akademicki 2018/2019. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele wszystkich Wyższych Uczelni Wrocławia, władz samorządowych, środowiska akademickiego oraz reprezentanci studentów.

• 2909Zaproszenie dla studentów

Zapraszamy studentów stacjonarnych  III roku studiów I stopnia oraz I i II roku studiów II stopnia kierunku Fizjoterapia do wzięcia udziału w projekcie „Rozwój kompetencji studentów kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” POWR.03.01.00-00-K158/16 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
    Zapisy przyjmowane są w Biurze Projektu w pokoju 2/62, Pawilon P4 w godzinach od 8.00 do 15.00 do 19.10.2018 do godz. 15.00.

• 2809Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

W dniu 28 września 2018 roku w Auli Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego, odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
    Z okazji inauguracji roku akademickiego na ręce JM Rektora wpłynęły liczne listy gratulacyjne.
    List od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy został odczytany przez Prorektora ds. Nauczania, Pana dr. hab. Ryszarda Bartoszewicza prof. nadzw.

• 2709Uroczysta immatrykulacja 2018/2019

W dniu 26-27 września 2018 r. w auli budynku P-4 z udziałem władz Uczelni miały miejsce uroczystości związane z aktem immatrykulacji studentów rozpoczynających edukację w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziałach: Fizjoterapii, Wychowania Fizycznego, Nauk o Sporcie. Po złożeniu ślubowania każdorazowo odśpiewano Gaudeamus Igitur.  Wszystkie wydarzenia miały odświętny i zarazem - jak przystało na Słoneczną Uczelnię - radosny przebieg.

• 2109Wyniki rekrutacji

• 2009Erasmus Meeting Point w Bibliotece Głównej AWF otwarty! Zapraszamy!

W dniu 17.09.2018 w Bibliotece Głównej AWF odbyło się uroczyste otwarcie  Erasmus Meeting Point. Przestrzeni dla wszystkich użytkowników Biblioteki oraz uczestników programu Erasmus. Teraz oprócz miejsca do pracy i nauki stworzono punkt spotkań. Na studentów czekają wygodne  kanapy, fotele i pufy. Erasmus Meeting Point będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach pracy Biblioteki Głównej.

• 1809Zaproszenie na wykłady

Dr hab. Joanna Szczepańska-Gieracha, prof. nadzw. wraz z zespołem Programu Erasmus serdecznie zapraszaja wszystkich chętnych na wykłady otwarte o wirtualnej rzeczywistości w procesie rehabilitacji. Wykłady poprowadzi prof. Andrei Turolla oraz dr Pawła Kipera z instytucji Fondazione Ospedale San Camillo IRCCS, Laboratory of Neurorehabilitation Technologies.