X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Aktualności

Wszystkie aktualności

 • 2411Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w czołówce uczelni najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia stacjonarne

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podsumowało wyniki tegorocznej rekrutacji na studia na rok akademicki 2016/2017. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu uplasowała się w czołówce najczęściej wybieranych przez kandydatów uczelni na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie.

  więcej

 • 2411Otwarcie Centrum Kultury Akademickiej

  W dniu 23 listopada o godzinie 18.30 odbyło się niezwykłe spotkanie podczas którego JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita prof. AWF wraz z Przewodniczącym Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Panem Mariuszem Tomczakiem w asyście Prorektora ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszki Pisuli-Lewndowskiej dokonali symbolicznego otwarcia Centrum Kultury Akademickiej po długo oczekiwanym II etapie remontu.

  więcej

 • 2211Mistrzostwa AWF w badmintonie

  mistrzostwa_awf_w_badmintonie_2016a.jpg

  więcej

 • 2211Zaproszenie na wykład

  zaproszenie_na_wyklad_prof_marlicza.jpg

  więcej

 • 2211Zaproszenie na konferencję

  aktywnosc_ruchowa_w_obszarach.jpg

  więcej

 • 2111Kurs wychowawcy kolonijnego

  start.jpgWszystkich studentów chcących uzyskać uprawnienia do pracy na koloniach i obozach w charakterze wychowawcy zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 30.11.2016 r.  (środa) o godzinie 17.00 sala 111 ul. Witelona 25. Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się w Centrum Doskonalenia Kadr pok. 013 ul. Witelona 25

  więcej

 • 1711Wspominamy 70-lecie AWF. Spotkania rocznikowe

  Słowie Sportowym  nr 46 z dn. 14.11.2016 ukazał się artykuł podsumowujący obchody 70-lecia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

  więcej

 • 1611Święto Nauki Wrocławskiej

  W dniu 15 listopada 2016 roku głównym punktem popołudniowych uroczystości Święta Nauki Wrocławskiej było otwarte posiedzenie Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola w Oratorium Marianum w głównym gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej przygotowanej przez AWF Wrocław z otwartego posiedzenia Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola

  więcej

 • 1511Zaproszenie na spotkanie

  open_rzokosz.jpg

  więcej

 • 0911ERC Day we Wrocławiu

  Serdecznie zapraszamy na "ERC Day we Wrocławiu”, które odbędzie się we Wrocławiu w dniu 14 listopada 2016 r.  ERC Day organizowane jest przez biuro Academia Europaea Wrocław Knowledge Hub oraz Europejską Radę ds. Badań Naukowych we współpracy z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej.

  Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council) należą do jednych z najbardziej prestiżowych. Przeznaczane są na badania pogłębiające wiedzę o świecie, a ich celem jest wspieranie nowatorskich projektów badawczych, które będą prowadzić do przełomowych odkryć i wniosków. W tym roku trzem Polakom udało się je zdobyć.

  więcej