X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Aktualności

Wszystkie aktualności

 • 0704BEAUTY FORUM – relacja z udziału naszych studentek kosmetologii w branżowych targach

  Najświeższe trendy, innowacyjne produkty, specjalistyczna wiedza z pierwszej ręki, inspirujące dyskusje z doświadczonymi nauczycielami – to wszystko miały okazję zobaczyć i przeżyć pod opieką mgr Katarzyny Fitrzyk studentki kosmetologii, podczas najważniejszej imprezy dla profesjonalistów z branży beauty - BEAUTY FORUM.

  więcej

 • 0204Obwieszczenie wyborcze

  Zwołuję zebranie wyborcze w dniu 16 kwietnia 2019 (wtorek) o godzinie 11.30 w sali 2/4 w budynku P4 wszystkich nauczycieli akademickich nie posiadających tytułu naukowego profesora i stopnia naukowego doktora habilitowanego, zatrudnionych na pełnym etacie na Wydziale Wychowania Fizycznego w AWF Wrocław, w celu uzupełniającego wyboru przedstawicieli do Rady Wydziału Wychowania Fizycznego.

  Przewodniczący
  Wydziałowej Komisji Wyborczej
  Dr hab. Lesław Kulmatycki, prof. AWF Wrocław

  więcej

 • 0204Dni Otwarte - relacja

  30 marca w budynku P4  w ramach Drzwi Otwartych odbyło się spotkanie tegorocznych Maturzystów ze Społecznością Akademicką AWF  – Studentami, Dydaktykami oraz oczywiście przedstawicielami Władz Rektorskich i Dziekańskich.
  W budynku, gdzie Kandydaci będą składać w lipcu dokumenty, zostały zorganizowane punkty informacyjne wszystkich Wydziałów: Wychowania Fizycznego, Fizjoterapii oraz Nauk o Sporcie. Można było: uzyskać tam informacje o kryteriach rekrutacji na poszczególne kierunki, ścieżkach kształcenia.

  więcej

 • 2803Bieganie maratonów - spojrzenie specjalistów - relacja z wykładu

  26.03.2019 roku, z inicjatywy Rektora, w murach naszej Uczelni, odbył się wykład składający się z dwóch wystąpień, których tematem przewodnim była szeroko rozumiana problematyka biegów długodystansowych.  Prelegentami byli Pan Prof. dr hab. Piotr Ponikowski z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Pan Prof. dr hab. Jan Chmura, pracownik Wydziału Nauk o Sporcie naszej Akademii. Obaj panowie to naukowcy, którzy swoją pasję do nauki połączyli z pasją do biegania.

  więcej

 • 2403Pomoc psychologiczna dla studentów i doktorantów naszej uczelni

  więcej

 • 2403XII Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

  Biuro młodzieżowe Dolnośląskich Onkoigrzysk Dzieci i Młodzieży poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy przy organizacji XII edycji imprezy (8 czerwca 2019).

  Każda pomoc jest na wagę złota!
  Ilość miejsc ograniczona!

  Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu Katedry Rehabilitacji w Chorobach Wewnetrznych AWF we Wrocławiu (pok. 3/4, bud. P4)

  więcej

 • 1103"Gala Sportowca" w mediach

  Za nami XXVI Plebiscyt „Życia Akademickiego”. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznej Gali zamieszonych w mediach

  więcej

 • 0903Absolwent naszej Uczelni, Mikołaj Zarzycki, otrzymał prestiżowe stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

  Stypendium Marii Skłodowskiej-Curie, to bardzo prestiżowe stypendium, które pozwala naukowcom na rozwój międzynarodowej kariery zawodowej. Uzyskanie tego stypendium „otwiera drogę” do realizacji indywidualnych projektów badawczych, rozwijania kompetencji badawczych i pozanaukowych w europejskich instytucjach akademickich i organizacjach z sektora pozaakademickiego. Pan Mikołaj jako młody i początkujący naukowiec startował w kategorii ESR, czyli „early stage researcher”. W lipcu 2018r. ukończył studia I stopnia na Wydziale Fizjoterapii oraz studia psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

  więcej

 • 0703Życzenia z okazji Dnia Kobiet

  więcej

 • 0703Otrzymaliśmy Logo HR Excellence in Research!!!!

  W dniu 01.03.2019 roku Komisja Europejska nadała Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Logo HR Excellence in Research.
  Logo HR Excellence in Research nadawane jest instytucjom, które wdrażając zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”, tworzą przyjazne środowisko pracy i rozwoju. Jednostki otrzymując logo zobowiązują się do tworzenia sprzyjających warunków pracy, rozwoju kariery oraz przejrzystych procesów rekrutacji pracowników naukowych.

  więcej