Wszystkie aktualności

• 2411Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w czołówce uczelni najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia stacjonarne

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podsumowało wyniki tegorocznej rekrutacji na studia na rok akademicki 2016/2017. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu uplasowała się w czołówce najczęściej wybieranych przez kandydatów uczelni na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie.

• 2411Otwarcie Centrum Kultury Akademickiej

W dniu 23 listopada o godzinie 18.30 odbyło się niezwykłe spotkanie podczas którego JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita prof. AWF wraz z Przewodniczącym Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Panem Mariuszem Tomczakiem w asyście Prorektora ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszki Pisuli-Lewndowskiej dokonali symbolicznego otwarcia Centrum Kultury Akademickiej po długo oczekiwanym II etapie remontu.

• 2211Mistrzostwa AWF w badmintonie

mistrzostwa_awf_w_badmintonie_2016a.jpg

• 2211Zaproszenie na wykład

zaproszenie_na_wyklad_prof_marlicza.jpg

• 2211Zaproszenie na konferencję

aktywnosc_ruchowa_w_obszarach.jpg

• 2111Kurs wychowawcy kolonijnego

start.jpgWszystkich studentów chcących uzyskać uprawnienia do pracy na koloniach i obozach w charakterze wychowawcy zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 30.11.2016 r.  (środa) o godzinie 17.00 sala 111 ul. Witelona 25. Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się w Centrum Doskonalenia Kadr pok. 013 ul. Witelona 25

• 1711Wspominamy 70-lecie AWF. Spotkania rocznikowe

Słowie Sportowym  nr 46 z dn. 14.11.2016 ukazał się artykuł podsumowujący obchody 70-lecia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

• 1611Święto Nauki Wrocławskiej

W dniu 15 listopada 2016 roku głównym punktem popołudniowych uroczystości Święta Nauki Wrocławskiej było otwarte posiedzenie Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola w Oratorium Marianum w głównym gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej przygotowanej przez AWF Wrocław z otwartego posiedzenia Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola

• 1511Zaproszenie na spotkanie

open_rzokosz.jpg

• 0911ERC Day we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy na "ERC Day we Wrocławiu”, które odbędzie się we Wrocławiu w dniu 14 listopada 2016 r.  ERC Day organizowane jest przez biuro Academia Europaea Wrocław Knowledge Hub oraz Europejską Radę ds. Badań Naukowych we współpracy z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej.

Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council) należą do jednych z najbardziej prestiżowych. Przeznaczane są na badania pogłębiające wiedzę o świecie, a ich celem jest wspieranie nowatorskich projektów badawczych, które będą prowadzić do przełomowych odkryć i wniosków. W tym roku trzem Polakom udało się je zdobyć.