Wszystkie aktualności

• 0704BEAUTY FORUM – relacja z udziału naszych studentek kosmetologii w branżowych targach

Najświeższe trendy, innowacyjne produkty, specjalistyczna wiedza z pierwszej ręki, inspirujące dyskusje z doświadczonymi nauczycielami – to wszystko miały okazję zobaczyć i przeżyć pod opieką mgr Katarzyny Fitrzyk studentki kosmetologii, podczas najważniejszej imprezy dla profesjonalistów z branży beauty - BEAUTY FORUM.

• 0204Obwieszczenie wyborcze

Zwołuję zebranie wyborcze w dniu 16 kwietnia 2019 (wtorek) o godzinie 11.30 w sali 2/4 w budynku P4 wszystkich nauczycieli akademickich nie posiadających tytułu naukowego profesora i stopnia naukowego doktora habilitowanego, zatrudnionych na pełnym etacie na Wydziale Wychowania Fizycznego w AWF Wrocław, w celu uzupełniającego wyboru przedstawicieli do Rady Wydziału Wychowania Fizycznego.

Wydziałowej Komisji Wyborczej
    Dr hab. Lesław Kulmatycki, prof. AWF Wrocław

• 0204Dni Otwarte - relacja

30 marca w budynku P4  w ramach Drzwi Otwartych odbyło się spotkanie tegorocznych Maturzystów ze Społecznością Akademicką AWF  – Studentami, Dydaktykami oraz oczywiście przedstawicielami Władz Rektorskich i Dziekańskich.
    W budynku, gdzie Kandydaci będą składać w lipcu dokumenty, zostały zorganizowane punkty informacyjne wszystkich Wydziałów: Wychowania Fizycznego, Fizjoterapii oraz Nauk o Sporcie. Można było: uzyskać tam informacje o kryteriach rekrutacji na poszczególne kierunki, ścieżkach kształcenia.

• 2803Bieganie maratonów - spojrzenie specjalistów - relacja z wykładu

26.03.2019 roku, z inicjatywy Rektora, w murach naszej Uczelni, odbył się wykład składający się z dwóch wystąpień, których tematem przewodnim była szeroko rozumiana problematyka biegów długodystansowych.  Prelegentami byli Pan Prof. dr hab. Piotr Ponikowski z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Pan Prof. dr hab. Jan Chmura, pracownik Wydziału Nauk o Sporcie naszej Akademii. Obaj panowie to naukowcy, którzy swoją pasję do nauki połączyli z pasją do biegania.

• 2403Pomoc psychologiczna dla studentów i doktorantów naszej uczelni

• 2403XII Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

Biuro młodzieżowe Dolnośląskich Onkoigrzysk Dzieci i Młodzieży poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy przy organizacji XII edycji imprezy (8 czerwca 2019).

Każda pomoc jest na wagę złota!
    Ilość miejsc ograniczona!

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu Katedry Rehabilitacji w Chorobach Wewnetrznych AWF we Wrocławiu (pok. 3/4, bud. P4)

• 1103"Gala Sportowca" w mediach

Za nami XXVI Plebiscyt „Życia Akademickiego”. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznej Gali zamieszonych w mediach

• 0903Absolwent naszej Uczelni, Mikołaj Zarzycki, otrzymał prestiżowe stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Stypendium Marii Skłodowskiej-Curie, to bardzo prestiżowe stypendium, które pozwala naukowcom na rozwój międzynarodowej kariery zawodowej. Uzyskanie tego stypendium „otwiera drogę” do realizacji indywidualnych projektów badawczych, rozwijania kompetencji badawczych i pozanaukowych w europejskich instytucjach akademickich i organizacjach z sektora pozaakademickiego. Pan Mikołaj jako młody i początkujący naukowiec startował w kategorii ESR, czyli „early stage researcher”. W lipcu 2018r. ukończył studia I stopnia na Wydziale Fizjoterapii oraz studia psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

• 0703Życzenia z okazji Dnia Kobiet

• 0703Otrzymaliśmy Logo HR Excellence in Research!!!!

W dniu 01.03.2019 roku Komisja Europejska nadała Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Logo HR Excellence in Research.
    Logo HR Excellence in Research nadawane jest instytucjom, które wdrażając zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”, tworzą przyjazne środowisko pracy i rozwoju. Jednostki otrzymując logo zobowiązują się do tworzenia sprzyjających warunków pracy, rozwoju kariery oraz przejrzystych procesów rekrutacji pracowników naukowych.