Wszystkie aktualności

• 2010Złożenie kwiatów na grobach prof. Andrzeja Klisieckiego i prof. Zdzisława Zagrobelnego

W dniu 20 października 2016 roku przedstawiciele władz uczelni w osobach: JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof.  Andrzej Rokita, Prorektor do Spraw Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. Małgorzata Słowińska-Lisowska, Prorektor do Spraw Nauczania prof. Ryszard Bartoszewicz,  Prorektor do Spraw Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszka Pisula-Lewandowska,  Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego prof.  Krystyna Zatoń, Dziekan Wydziału Fizjoterapii  prof. Anna Skrzek, Dziekan Wydziału Nauk o Sporcie prof. Tadeusz Stefaniak, prof. Tadeusz Bober, prof. Tadeusza Koszczyc, prof.  Juliusz Migasiewicz, dr Władysław Kopyś i inni złożyli kwiaty na grobach założyciela naszej uczelni prof. Andrzeja Klisieckiego i Rektora 4-ech kadencji Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof. Zdzisława Zagrobelnego.

• 1810AWF oddaje krew

W dniach 17-19 października 2016r. odbędzie się kolejna edycja akcji AWF Oddaje Krew. W tym roku zorganizowana została przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego razem z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa oraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Ponadto będzie możliwość konsultacji z Ośrodkiem Okulistyki Klinicznej w zakresie laserowej korekcji wad wzroku. Oraz firma Scanmed oferuje badania profilaktyczne.

• 1810Nabór do programu Erasmus dla pracowników

eu_flag_erasmus__vect_pos.png

Uprzejmie informujemy,  o rozpoczęciu naboru pracowników AWF Wrocław na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w  ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017.
    Ostateczny termin przyjmowania dokumentów upływa 15.11.2016.
    Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z instrukcją dotyczącą przebiegu naboru a następnie o złożenie kompletu dokumentów w Biurze Programu Erasmus (Rektorat, pokój nr 2/3, p. Iwona Stężały).

• 1010Zaproszenie

warsztat1.jpg

• 0710Spotkanie informacyjne dla pracowników AWF na temat programu Erasmus+

logo_erasmus___czyste.pngWszystkich zainteresowanych programem  Erasmus+ zapraszamy na spotkanie informacyjne które odbędzie się 12.10.2016 w sali 2/4 budynku P4 o godz. 12.00.

• 0610Wyjazd na studia w ramach programu Erasmus +

Erasmus + to niezapomniana przygoda, nawiązanie nowych znajomości z całej Europy,
    podszkolenie języka oraz ważne doświadczenie zawodowe i życiowe!

nabor_plakat_medium.jpg

Nabór uzupełniający na studia programu Erasmus+  (wyjazdy tylko na semestr letni 2016/17) już otwarty. Szczegóły na stronie: http://pl.erasmus.awf.wroc.pl.

• 0610Przewietrz się na Olimpijskim

Pogoda nie odstraszyła uczestników XIV edycji biegu "Przewietrz się na Olimpijskim". Na starcie stanęło wielu zawodników (całe rodziny), które rywalizowały w w nordic walking, bietu na 10 km oraz w biegu otwartym. Uczestników biegu przywitali: prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszka Pisula-Lewandowska oraz prodziekan ds. Studenckich Wydziału WF dr Jacek Stodółka.

• 0510Profesor Juliusz Migasiewicz zasłużony dla Uniwersytetu Przyrodniczego

Profesor Juliusz Migasiewicz  otrzymał odznakę „Zasłużony dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu”. To podziękowanie za wszechstronną i wieloletnią  współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu. Wyróżnienie przyznawane jest od 2007 roku.

• 0510Zaproszenie na seminarium "Joga w Polsce"

joga_w_polsce_plakat1.jpg

• 0410Wrocławskie uczelnie wspólnie rozpoczęły rok akademicki

3 października 2016 roku odbyła się  w Oratorium Marianum  Środowiskowa Inauguracja roku akademickiego 2016/2017. Po raz kolejny wrocławskie uczelnie świętowały wspólnie uroczystą inaugurację, w której wzięły udział władze i przedstawiciele 11 wrocławskich uczelni publicznych.
    Z inicjatywy prezydenta miasta w Oratorium Marianum po raz pierwszy w historii wręczona została Wrocławska Nagroda Naukowa, którą otrzymały wybitne postacie wrocławskiego środowiska nauki i sztuki, których dokonania wywarły szczególny wpływ na integrację środowiska akademickiego we Wrocławiu.
    Po uroczystości w Oratorium Marianum barwny pochód przeszedł  na Rynek.