X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Aktualności

Wszystkie aktualności

 • 2111Kurs wychowawcy kolonijnego

  start.jpgWszystkich studentów chcących uzyskać uprawnienia do pracy na koloniach i obozach w charakterze wychowawcy zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 30.11.2016 r.  (środa) o godzinie 17.00 sala 111 ul. Witelona 25. Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się w Centrum Doskonalenia Kadr pok. 013 ul. Witelona 25

  więcej

 • 1711Wspominamy 70-lecie AWF. Spotkania rocznikowe

  Słowie Sportowym  nr 46 z dn. 14.11.2016 ukazał się artykuł podsumowujący obchody 70-lecia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

  więcej

 • 1611Święto Nauki Wrocławskiej

  W dniu 15 listopada 2016 roku głównym punktem popołudniowych uroczystości Święta Nauki Wrocławskiej było otwarte posiedzenie Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola w Oratorium Marianum w głównym gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej przygotowanej przez AWF Wrocław z otwartego posiedzenia Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola

  więcej

 • 1511Zaproszenie na spotkanie

  open_rzokosz.jpg

  więcej

 • 0911ERC Day we Wrocławiu

  Serdecznie zapraszamy na "ERC Day we Wrocławiu”, które odbędzie się we Wrocławiu w dniu 14 listopada 2016 r.  ERC Day organizowane jest przez biuro Academia Europaea Wrocław Knowledge Hub oraz Europejską Radę ds. Badań Naukowych we współpracy z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej.

  Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council) należą do jednych z najbardziej prestiżowych. Przeznaczane są na badania pogłębiające wiedzę o świecie, a ich celem jest wspieranie nowatorskich projektów badawczych, które będą prowadzić do przełomowych odkryć i wniosków. W tym roku trzem Polakom udało się je zdobyć.

  więcej

 • 0811II Kongres Polskiego Towarzystwa Krioterapii

  W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Krioterapii
  zapraszamy do udziału w

  II KONGRESIE POLSKIEGO TOWARZYSTWA KRIOTERAPII,

  który odbędzie się we Wrocławiu, w dniu 21 kwietnia 2017 roku.

  ptk1.jpg

  Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Krioterapia we współczesnej medycynie” realizowanego przez PTKrioterapii i Firmę Creator Sp. z o.o. Konkurs odbędzie się w czterech kategoriach : na najlepszą pracę doktorską, magisterską, badawczą licencjacką lub inżynierską oraz na najlepszą publikacje naukową. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w trakcie II Kongresu PTKrioterapii, w dniu 21.04.2017 roku.

  więcej

 • 0811Zaproszenie

  zaproszenie_xii__dolnoslaakie_forum_integracyjne_0.jpg

  więcej

 • 0811OLEJNICA 2016 – fotograficzne reminiscencje

  Od 52 lat w Olejnicy małej miejscowości położonej na ziemi leszczyńskiej  realizowane są  programowe, letnie obozy dydaktyczne Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W tym roku podczas czterech zgrupowań, które odbyły się   w czerwcu, lipcu i sierpniu funkcję kierowników obozów pełnili: koordynator przygotowań i realizacji obozów z ramienia dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego prof. Krystyny Zatoń - dr Michał Załęski, a także dr Bogusław Pietraszewski i mgr Wojciech Bigiel. Program obozów wypełniły  zajęcia z pływania, żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, gier rekreacyjnych, biegów na orientację i organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży. Wieczorami studenci uczestniczyli w licznych przedsięwzięciach sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Bogaty i wartościowy  program zajęć, duże zaangażowanie kadry w realizację treści  szkoleniowych umożliwiły młodzieży nabycie wiedzy i opanowanie  nowych, ważnych  umiejętności praktycznych.

  więcej

 • 0311Zaproszenie na seminarium

  seminarium_panfil3.jpg

  więcej

 • 2310Wieczór Absolwenta

  W dniu 22 października 2016 roku o godzinie 19.00 w ramach  obchodów 70-lecia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbył się pokaz Wrocławskiej Fontanny na Pergoli oraz  Wieczór Absolwenta w Hali Stulecia,  w czasie  którego bawiło się około 1400 osób.

  więcej