Wszystkie aktualności

• 1210Zaproszenie na Święto Uczelni

• 0410Zaproszenie na konferencję

• 0310Odnowienie immatrykulacji studentów rocznika 1968

W dniu 19 października 2018 roku odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu, tradycyjnie organizowane w Dniu Święta Uczelni. Jednym z punktów posiedzenia będzie wręczenie dyplomów odnawiających immatrykulację osób, które rozpoczęły studia w roku 1968 (50 lat).
    Zapraszamy i liczymy na przybycie wszystkich ponownie immatrykulowanych absolwentów

• 2909Zaproszenie dla studentów

Zapraszamy studentów stacjonarnych  III roku studiów I stopnia oraz I i II roku studiów II stopnia kierunku Fizjoterapia do wzięcia udziału w projekcie „Rozwój kompetencji studentów kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” POWR.03.01.00-00-K158/16 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
    Zapisy przyjmowane są w Biurze Projektu w pokoju 2/62, Pawilon P4 w godzinach od 8.00 do 15.00 do 19.10.2018 do godz. 15.00.

• 2709Uroczysta immatrykulacja 2018/2019

W dniu 26-27 września 2018 r. w auli budynku P-4 z udziałem władz Uczelni miały miejsce uroczystości związane z aktem immatrykulacji studentów rozpoczynających edukację w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziałach: Fizjoterapii, Wychowania Fizycznego, Nauk o Sporcie. Po złożeniu ślubowania każdorazowo odśpiewano Gaudeamus Igitur.  Wszystkie wydarzenia miały odświętny i zarazem - jak przystało na Słoneczną Uczelnię - radosny przebieg.

• 2109Wyniki rekrutacji

• 2009Erasmus Meeting Point w Bibliotece Głównej AWF otwarty! Zapraszamy!

W dniu 17.09.2018 w Bibliotece Głównej AWF odbyło się uroczyste otwarcie  Erasmus Meeting Point. Przestrzeni dla wszystkich użytkowników Biblioteki oraz uczestników programu Erasmus. Teraz oprócz miejsca do pracy i nauki stworzono punkt spotkań. Na studentów czekają wygodne  kanapy, fotele i pufy. Erasmus Meeting Point będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach pracy Biblioteki Głównej.

• 1809Zaproszenie na wykłady

Dr hab. Joanna Szczepańska-Gieracha, prof. nadzw. wraz z zespołem Programu Erasmus serdecznie zapraszaja wszystkich chętnych na wykłady otwarte o wirtualnej rzeczywistości w procesie rehabilitacji. Wykłady poprowadzi prof. Andrei Turolla oraz dr Pawła Kipera z instytucji Fondazione Ospedale San Camillo IRCCS, Laboratory of Neurorehabilitation Technologies.

• 1409XXI Dolnośląski Festiwal Nauki

XXI Dolnośląski Festiwal Nauki we Wrocławiu odbędzie się w dniach 21-26 września, ale oficjalnie rozpocznie go Uroczysta Inauguracja (20.09, godz.  14:00), którą uświetnią, zaproszeni znamienici goście. Natomiast już 15-16 września będziemy mogli wziąć udział w imprezie zorganizowanej na Promenadzie Staromiejskiej i odwiedzić Park Wiedzy.
    Hasłem przewodnim XXI Festiwalu Nauki w szczególnym roku jubileuszowym, w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości jest „1918-2018”. I jak mówi prof. dr hab. Tadeusz Dobosz, Środowiskowy Koordynator Dolnośląskiego Festiwalu Nauki: „Nauka zawsze jest niepodległa, albo nie ma jej wcale…”.
    Zapraszamy serdecznie do udziału w wykładach/warsztatach.

• 1309Wyniki rekrutacji Kosmetologia II stopień studia niestacjonarne zaoczne

Decyzja Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Fizjoterapii AWF Wrocław z dnia 13.09.2018r.
    W związku ze zbyt małą liczbą kandydatów na studia zaoczne weekendowe II stopnia na kierunek Kosmetologia Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Fizjoterapii postanowiła nie uruchamiać w/w kierunku studiów w roku akademickim 2018/2019.
    Informujemy również, że osoby, które wniosły opłatę rekrutacyjną w celu studiowania na tym trybie kształcenia mogą ubiegać się o jej zwrot.