Wszystkie aktualności

• 1303Obwieszczenie wyborcze

Zwołuję  zebranie wyborcze  w dniu 22 marca 2017 (środa) o godzinie 8.30 w sali 2/11 w budynku P-4 wszystkich studentów studiów doktoranckich Wydziału Wychowania Fizycznego studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w celu uzupełniającego wyboru przedstawicieli do Rady Wydziału Wychowania Fizycznego – w związku z wygaśnięciem mandatu mgr Agnieszki Wojnarowskiej.

Wydziałowej Komisji Wyborczej
    Dr hab. Lesław Kulmatycki, prof. AWF Wrocław

• 0703XXXI Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę marca a więc 5 marca 2017 r. rozegrano  XXXI  Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza. Organizatorem zawodów była Katedra Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Memoriał odbył się pod honorowym patronatem JM Rektora AWF Wrocław, dr hab. Andrzeja Rokity prof. AWF.

• 0403Inauguracja "Uniwersytetu Młodego Odkrywcy"

W dniu 4 marca 2017 o godz. 8.30 w budynku P-4 odbyła się uroczysta Inauguracja "Uniwersytetu Młodego Odkrywcy", projektu realizowanego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
    Uroczystego otwarcia dokonał JM Rektor AWF Wrocław dr hab. Andrzej Rokita prof. AWF w asyście Prorektorów:  prof. dr hab. Małgorzaty Słowińskiej-Lisowskiej, dr Agnieszki Pisuli-Lewandowskiej oraz dr hab. Ryszarda Bartoszewicza prof. AWF. Podczas uroczystej inauguracji obecni byli również Panowie Roman Kowalczyk, Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Dominik Kłosowski, z-ca Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Najważniejsi tego dnia „młodzi” studenci odebrali pamiątkowe indeksy, co z pewnością było dla nich dużym przeżyciem. Wśród obecnych, podczas Immatrukulacji, dużą grupę stanowili rodzice i opiekunowie naszych nowych studentów, którzy z radością obserwowali całą uroczystość.

• 0103Wyniki XXIV Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego sportowca i trenera AWF i KS AZS AWF we Wrocławiu w 2016 roku – relacja z Gali

28 lutego 2017 roku w budynku dydaktycznym P-4, odbyła się uroczysta Gala i ogłoszenie wyników XXIV Plebiscytu „Życia Akademickiego” na najlepszego Sportowca i Trenera Akademii Wychowania Fizycznego i Klubu Sportowego AZS AWF we Wrocławiu w 2016 roku. Uroczystość została zorganizowana pod patronatem dr Agnieszki Pisuli - Lewandowskiej - Prorektora ds. Studenckich i Sportu Akademickiego przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego przy współudziale Klubu Sportowego AZS AWF Wrocław, Biura Promocji Uczelni, Biura ds. Studenckich i Sportu Akademickiego, Redakcji „Życia Akademickiego”, Centrum Informatycznego oraz Działu Administracyjno-Gospodarczego.

• 2802Akademicki Tygiel Artystyczny

W dniu 09.03.2017 r o godz 18.00 w Hali Wielofunkcyjnej AWF (Sala Błękitna nr. 24) odbędzie się spotkanie założycielskie, inicjującego działalność wśród naszej uczelnianej społeczności - Akademickiego Tygla Artystycznego.

• 2202Obwieszczenie wyborcze

Zwołuję w dniu 2  marca 2017 roku o godzinie 12.30 w sali 156 w budynku P2 zebranie wyborcze wszystkich samodzielnych pracowników nauki zatrudnionych na Wydziale Wychowania Fizycznego jako w podstawowym miejscu pracy w celu wyboru jednego przedstawiciela do Senatu – w związku z wygaśnięciem mandatu prof. dr hab. Zofii Ignasiak.

Przewodniczący Komisji Wyborczej
    Wydziału Wychowania Fizycznego
    Dr hab. Lesław Kulmatycki, prof. AWF Wrocław

• 2002Wyjazd na studia w ramach programu Erasmus+ dla studentów AWF we Wrocławiu

erasmus_rekrutacja.jpgZapraszamy studentów do zapoznania się możliwością wyjazdu na studia w ramach programu Erasmus+

• 1002Zaproszenie na konferencję

dni_fizjoterapii.jpg

• 0602Piotr Kunysz członkiem Sztabu Przygotowań Olimpijskich i Paraolimpijskich ds. Sportów Zimowych

Zarządzeniem nr 4 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 20 stycznia 2017 r., dr Piotr Kunysz został członkiem Sztabu Przygotowań Olimpijskich i Paraolimpijskich ds. Sportów Zimowych.

• 0302Otwarcie "Sali Purpurowej"

W dniu 2 lutego br. miało miejsce otwarcie zmodernizowanej sali wykładowej w budynku P-2, która nosić będzie nazwę „Sala purpurowa”. Otwarcia dokonali JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu dr hab. Andrzej Rokita prof. AWF oraz Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego prof. dr hab. Krystyna Zatoń w obecności członków Rady Wydziału Wychowania Fizycznego. W „Sali purpurowej” oprócz zajęć dydaktycznych odbywać się będą posiedzenia Rady Wydziału Wychowania Fizycznego.