X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Zapytania ofertowe (poniżej 30 000 euro)

Wszystkie aktualności

 • 0910Zapytanie ofertowe

  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty na usługę społeczną pn.: „Usługę szkolnictwa wyższego obejmująca zakup jednego miejsca na studiach podyplomowych „Zamówienia publiczne” w ramach projektu pn. „Zintegrowany program kształcenia i rozwoju Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu”

  więcej

 • 0310Zawiadomienie o wyborze oferty

  Informacja o wyborze oferty do realizacji warsztatów z przedsiębiorczości dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

  więcej

 • 0310Zawiadomienie o wyborze oferty

  Informacja o wyborze oferty do realizacji szkolenia z komunikacji interpersonalnej z klientem kosmetologicznym dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

  więcej

 • 2409Zawiadomienie o wyborze oferty KT-444/2018

  Zawiadomienie o wyborze oferty na: "CAŁODOBOWY, PEŁNY SERWIS EKSPLOATACYJNY ORAZ KONSERWACJA WĘZŁÓW CIEPLNYCH, CENTRAL WENTYLACYJNYCH, KOTŁOWNI GAZOWYCH I OLEJOWYCH".

   

  więcej

 • 2009Zapytanie ofertowe

  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty w zakresie wyboru Wykonawcy do realizacji warsztatów z przedsiębiorczości dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

  więcej

 • 2009Zapytanie ofertowe

  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty w zakresie wyboru Wykonawcy do realizacji szkolenia z komunikacji interpersonalnej z klientem kosmetologicznym dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

  więcej

 • 1809Zawiadomienie o wyborze oferty

  Informacja o wyborze oferty do realizacji szkolenia z karboksyterapii dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

  więcej

 • 1809Zawiadomienie o wyborze oferty

  Informacja o wyborze oferty do realizacji szkolenia z mezoterapii igłowej dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

  więcej

 • 1209KTT-444/2018 CAŁODOBOWY, PEŁNY SERWIS EKSPLOATACYJNY ORAZ KONSERWACJA WĘZŁÓW CIEPLNYCH, CENTRAL WENTYLACYJNYCH, KOTŁOWNI GAZOWYCH I OLEJOWYCH.

  TERMIN SKŁADANIA OFERT: 19.09.2018R., GODZ. 12:00

  więcej

 • 1009Zapytanie ofertowe

  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z siedzibą przy al. I. J. Paderewskiego 35 zaprasza do złożenia oferty w zakresie wyboru Wykonawcy do realizacji szkolenia z karboksyterapii dla studentek/studentów, będących uczestniczkami/uczestnikami projektu „Rozwój kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na kierunku kosmetologia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

  więcej