X

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

Oferty pracy

Data 19 - 04 Oferta pracy na stanowisko Starszego specjalisty ds. księgowości

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poszukuje

               Starszego specjalisty ds. księgowości

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i nadzorowanie bieżącego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dekretowanie i księgowanie wybranych operacji m.in. związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Rozliczanie i uzgadnianie stanu funduszy specjalnych,
  • Uzgadnianie rozrachunków publiczno-prawnych,
  • Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, sprawozdań GUS innych sprawozdań o charakterze finansowym dla instytucji zewnętrznych oraz na potrzeby wewnętrzne jednostki
  • Pomoc przy  wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie organizacji pracy działu Księgowości

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  (preferowany kierunek – rachunkowość),
  • dobra obsługa komputera (MS Office, w szczególności program Excel i programy księgowe),
  • minimum 3-letnie doświadczenie pracy w dziale finansowo-księgowych lub biurze rachunkowym
  • dobra znajomość przepisów, w tym ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, dokładność, sumienność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia,
  • ciekawą pracę,
  • możliwość podnoszenia  kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o złożenie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) w Dziale Spraw Pracowniczych i Płac Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, 51-612 Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35 (Hala Wielofunkcyjna, pok. 17) lub przesłanie na adres: kadry@awf.wroc.pl z dopiskiem „pracownik działu księgowości” do dnia 15.05.2019 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Do przekazanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.)".

Dane osobowe osoby zainteresowanej będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.