Oferty pracy

Data 04 - 04 Oferta pracy na stanowisko Informatyka

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:
                                                  Informatyk

Zadania:
• Administracja systemami dostępnymi na uczelni, w szczególności systemem dziekanatowym (eOrdo);
• Administracja serwerami Windows oraz Linux;
• Administracja uczelnianą pocztą elektroniczną (Postfix,DoveCot,Exim).

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne;
• znajomość SQL (Potgresql, MySQL);
• znajomość usług katalogowych (LDAP, Active Directory);
• administracja serwerami Windows i Linux (FreeBSD, Debian/Ubuntu, CentOS);
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
• zdolności analityczne, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Przyjazną atmosferę i zgrany zespół;
• Możliwość zdobycia doświadczenia.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o złożenie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) w Dziale Spraw Pracowniczych i Płac Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, 51-612 Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35 (Hala Wielofunkcyjna, pok. 17) lub przesłanie na adres: kadry@awf.wroc.pl z dopiskiem „Informatyk” do dnia 30.04.2019 r.

Bliższych informacji udziela Pani Izabela Ubowska tel. 713473059.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Do przekazanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)".

Dane osobowe osoby zainteresowanej będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.