X

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

Oferty pracy

Data 22 - 05 Oferta pracy na stanowisko Elektryk

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTRYKA  w Dziale Technicznym

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za eksploatację urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych
  • analizowanie przyczyn powstawania awarii oraz zapobieganie ich występowaniu
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych urządzeń
  • bieżące naprawy i konserwacja urządzeń i istniejących instalacji elektrycznych
  • bieżące remonty na terenie obiektu
  • przestrzeganie zasad BHP i P.poż

Oczekiwania:

wykształcenie średnie lub zawodowe, w kierunku: elektrotechnika, automatyka, elektronika lub energetyka

  • aktualne uprawnienia SEP co najmniej do 1kV
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność i zaangażowanie w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • stabilną i ciekawą pracę w przyjaznym środowisku

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o złożenie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) w Dziale Spraw Pracowniczych i Płac Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, 51-612 Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35 (Hala Wielofunkcyjna, pok. 16) lub przesłanie na adres: kadry@awf.wroc.pl z dopiskiem „Elektryk” do dnia 30.06.2019 r.,  lub tel.(71) 347 3449

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Do przekazanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)".

Dane osobowe osoby zainteresowanej będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.