Praktyki i praca dla fizjoterapeutów w Niemczech

"Dzień dobry" – tymi słowami przywitał się na początku swojej prezentacji Matthias Burker, szef Centrum Rehabilitacji w Monachium.
Pan Burker jest fizjoterapeutą oraz międzynarodowym instruktorem ortopedycznej terapii manualnej metodą Kaltenborna i Evjentha. Związany z Polską korzeniami dziadków oraz kontaktami zawodowymi p. Matthias odwiedził AWF Wrocław z ofertą zawodową dla studentów fizjoterapii. Niemiecka klinika stoi otworem dla studentów, można w niej zrealizować 2 miesięczne praktyki w ramach programu Erasmus a dla absolwentów czeka praca. Nic tylko uczyć się języka niemieckiego i spróbować swoich sił na międzynarodowym rynku.
Zainteresowani mogą skontaktować się bezpośrednio z p. Matthiasem Burkertem (info@rehazentrum-muenchen.com) lub poprzez Biuro Erasmus (monika.ilecka@awf.wroc.pl).