Dydaktyka

Informacje dla studentów

Informacja dla studentów I roku studiów I stopnia /licencjackich/ stacjonarnych

w roku akad. 2016/2017

Centrum Języków Obcych informuje studentów I roku Wydziału Nauk o Sporcie, iż obowiązkowy test kwalifikacyjny z języka obcego (do wyboru jeden z dwóch języków angielski lub niemiecki), w wersji elektronicznej będzie udostępniony od 23 stycznia do 5 lutego 2017 roku, na stronie AWF w portalu dziekanatowym eDziekanat (zakładka Studia – Testy), po wcześniejszym zalogowaniu się.

Loginem jest numer albumu studenta.

Z tego względu, iż wg KRK student jest zobowiązany do zakończenia nauki języka na poziomie min. B2 (I stopień studiów), poziom A2 i B1 został zlikwidowany.

Nie przystąpienie do testu spowoduje brak wpisu do grupy językowej na danym poziomie, a tym samym niezaliczenie 1-go semestru lektoratu.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

Centrum Języków Obcych

ul. Rzeźbiarska 4, pokój 3/3,

tel. 071/ 347 3620

Kierownik CJO

Mgr Astrid Mogilnicka

Zarządzenie nr 23/2016 z dnia 7 czerwca 2016 r.

w sprawie: ponoszenia opłat przez studentów stacjonarnych, niestacjonarnych i doktorantów za świadczone usługi edukacyjne w roku akademickim 2016/2017