Wyniki rekrutacji - przedłużony nabór

Wydział Nauk o Sporcie

Kierunek Sport studia niestacjonarne (zaoczne) I stopnia:

Kierunek Sport studia niestacjonarne (zaoczne) II stopnia:

Wydział Wychowania Fizycznego

Kierunek Wychowanie Fizyczne studia niestacjonarne (zaoczne) II stopnia:

Wydział Fizjoterapii

Kierunek Fizjoterapia studia niestacjonarne (ciągłe) I stopnia:

Kierunek Kosmetologia studia niestacjonarne (ciągłe) I stopnia:

Kierunek Kosmetologia studia niestacjonarne (zaoczna) I stopnia:

Kierunek Fizjoterapia studia niestacjonarne (zaoczna) II stopnia:

Decyzją Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Fizjoterapii kierunek Terapia Zajęciowa w systemie niestacjonarnym (ciągłym) studia I stopnia nie zostają uruchomione z powodu małej liczby kandydatów.

Decyzją Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Fizjoterapii kierunek Kosmetologia w systemie niestacjonarnym (zaocznym) II stopnia nie zostają uruchomione z powodu małej liczby kandydatów.

Decyzją Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Fizjoterapii kierunek Aktywność w Procesie Starzenia w systemie niestacjonarnym (zaocznym) nie zostają uruchomione z powodu małej liczby kandydatów.

Wydział Nauk o Sporcie

Kierunek Sport studia niestacjonarne (zaoczne) I stopnia:

Wydział Wychowania Fizycznego

Kierunek Wychowanie Fizyczne studia stacjonarne I stopnia:

Kierunek Wychowanie Fizyczne studia stacjonarne II stopnia:

Kierunek Turystyka i Rekreacja studia stacjonarne I stopnia:

Kierunek Turystyka i Rekreacja studia stacjonarne II stopnia:

Kierunek Wychowanie Fizyczne studia niestacjonarne (zaoczne) I stopnia:

Decyzją Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Wychowania Fizycznego kierunek Turystyka i Rekreacja w systemie niestacjonarnym (zaocznym) I stopnia nie zostają uruchomione z powodu małej liczby kandydatów.

Decyzją Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Wychowania Fizycznego kierunek Turystyka i Rekreacja w systemie niestacjonarnym (zaocznym) II stopnia nie zostają uruchomione z powodu małej liczby kandydatów.

Decyzją Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Wychowania Fizycznego kierunek Usługi Rekreacyjne i Relaksacyjne w systemie stacjonarnym II stopnia nie zostają uruchomione z powodu małej liczby kandydatów.

Decyzją Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Wychowania Fizycznego kierunek Usługi Rekreacyjne i Relaksacyjne w systemie niestacjonarnym (zaocznym) II stopnia nie zostają uruchomione z powodu małej liczby kandydatów.