Listy rankingowe kierunek Fizjoterapia II stopień

Lista rankingowa kierunek Fizjoterapia studia II stopnia stacjonarne - aktualizacja ze względu na weryfikację opłat rekrutacyjnych

Lista rankingowa kierunek Fizjoterapia studia II stopnia niestacjonarne zaoczne - aktualizacja ze względu na weryfikację opłat rekrutacyjnych

Lista rankingowa kierunek Fizjoterapia studia II stopnia niestacjonarne ciągłe

Uwaga Kandydaci!

Decyzją Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Fizjoterapii z powodu zbyt małej liczy kandydatów kierunek Fizjoterapia studia II stopnia niestacjonarne ciągłe nie zostanie uruchomiony.
Osoby rekrutujące się na wymienioną formę kształcenia, które brały udział w egzaminie -Test Kompetencyjny- w dniu 21.07.2018 r., mogą ubiegać się o zwrot opłaty rekrutacyjnej (należy złożyć podanie do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej) lub aplikować na kierunek Fizjoterapia studia II stopnia w trybie niestacjonarnym zaocznym bez konieczności wnoszenia ponownej opłaty. W tym celu należy złożyć komplet wymaganych dokumentów (na wydruku kwestionariusza należy ręcznie dopisać studia niestacjonarne zaoczne i złożyć obok podpis) zgodnie z obowiązującym terminarzem:

TERMINY SKŁADANIA lub PRZESYŁANIA DOKUMENTÓW

od 24 lipca 2018 r. (wtorek) do 28 lipca 2018 r. (sobota) w godz. 10.00-14.00 w sekretariacie Komisji Rekrutacyjnej.