Pamiętaj przy rejestracji elektonicznej o odpowiednim zdjęciu!

Szczegółowe informacje jak powinno wyglądać zdjęcie są na stronie: https://obywatel.gov.pl/ wyjazd-za-granice/zdjecie-do- dowodu-lub-paszportu

W związku z awarią systemu bankowości elektronicznej Banku Pekao S.A. informujemy, że występują czasowe problemy z odnotowaniem Państwa opłat rekrutacyjnych na indywidualnych kontach kandydatów. Prosimy o dołączanie do kompletu dokumentów potwierdzenia dokonania przelewu za postępowanie rekrutacyjne. Jest możliwość wygenerowania kwestionariusza bez odnotowanej wpłaty.

Certyfikaty z języka angielskiego i niemieckiego uznawane w ramach punktów preferencyjnych

Wykaz uznawanych certyfikatów z języka angielskiego oraz języka niemieckiego

Jak przekazać dokumenty rekrutacyjne?

Do Komisji Rekrutacyjnej powinieneś/powinnaś przekazać cały komplet dokumentów w szczegółowych terminach rekrutacji.

1. Przynieść osobiście do wybranej Komisji Rekrutacyjnej

2. Twoje dokumenty może przekazać inna osoba

WAŻNE! Osoba ta nie będzie mogła dokonywać żadnych zmian czy podpisywać się za Ciebie, zadbaj zatem o pełną zgodność dokumentów z tym, co wypełniłeś/aś w elektronicznym systemie rekrutacji. Pamiętaj, że kwestionariusz osobowy musi być podpisany przez Ciebie. Oryginały dokumentów zostają w Komisji Rekrutacyjnej i zostaną odesłane wraz z decyzją.

Uwaga ta nie dotyczy osób, które mają upoważnienie notarialne do wykonywania wszystkich czynności rekrutacyjnych za kandydata.

Dokumenty można składać w godzinach 10.00-14.00

Sala 2/3 Komisja Rekrutacyjna Wydziału Nauk o Sporcie

Sala 2/5 Komisja Rekrutacyjna Wydziału Fizjoterapii

Sala 2/11 Komisja Rekrutacyjna Wydziału Wychowania Fizycznego

Dokumenty przyjmujemy też w sobotę 7 lipca 2018 r.!

21 lipca 2018 r. będzie działać Komisjia Rekrutacyjna Wydziału Fozjoterapii i Wydziału Nauk o Sporcie

28 lipca 2018 r. będzie działać Komisjia Rekrutacyjna Wydziału Wychowania Fizycznego

3. Dokumenty możesz wysłać pocztą/kurierem, jednak wtedy powinieneś/powinnaś przekazać oryginały i kserokopie dokumentów. Pamiętaj, aby wysłać je odpowiednio wcześniej!

Adres do korespondencji

Komisja Rekrutacyjna Wydziału Wychowania Fizycznego/Wydziału Fizjoterapii/Wydziału Nauk o Sporcie*

al. I. J. Paderewskiego 35

*wybierz odpowiednią Komisję Rekrutacyjną