X

Zapisz się

Wypisz się

Wypełnij formularz, aby otrzymywać nasz newsletter.

Wypełnij formularz, aby zrezygnować z naszego newslettera.

A

A

A

A

Citius Altius FortiusAkademia Wychowania Fizycznego

AWF - Logo

Studia

Aktualności

Dzień Drzwi Otwartych

Jeszcze jedna okazja na poznanie Słonecznej Uczelni?
Oczywiście, że tak!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Festyn Sportowo-Rekreacyjny na terenie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
Dodatkowo zapewniamy Was, że będzie można również spotkać dydaktyków oraz studentów wszystkich naszych Wydziałów (Wychowania Fizycznego, Fizjoterapii oraz Nauk o Sporcie) i uzyskać informacje związane z rekrutacją czy życiem akademickim.


 Prima Aprilis na AWF we Wrocławiu

1 kwietnia 2017 roku… godzina 10.00… słońce już w pełni otula swoim ciepłem… na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu szeroko otwierają się drzwi do budynku P4…

… tak właśnie rozpoczął się dzień spotkania Maturzystów ze Społecznością Akademicką – Studentami, Dydaktykami oraz oczywiście przedstawicielami Władz Rektorskich i Dziekańskich.

Przed salami, gdzie Kandydaci składać będą w lipcu dokumenty, zostały zorganizowane punkty informacyjne wszystkich Wydziałów: Wychowania Fizycznego, Fizjoterapii oraz Nauk o Sporcie. Można było: uzyskać tam informacje o kryteriach rekrutacji na poszczególne kierunki, ścieżkach kształcenia, które są możliwe po rozpoczęciu studiów, spotkać się z Różą Gumienną (zawodniczką kickboxingu w formule K-1, mistrzynią Fight Exclusive Night), czy też upiększyć swoje dłonie dzięki pomocy studentek z kierunku Kosmetologia.

W głównej sali wykładowej zaczęło się od tradycyjnego kwadransu akademickiego. Tam właśnie o godzinie 10.15, zaraz po przywitaniu wszystkich Uczestników przez Prorektor ds. Studenckich i Sportu Akademickiego dr Agnieszkę Pisulę-Lewandowską, zostały przedstawione najważniejsze informacje z życia studenckiego – obozów, możliwości otrzymania uprawnień instruktorskich czy trenerskich, uzupełniania kształcenia, opcji wyjazdów zagranicznych. I przede wszystkim można było uzyskać odpowiedź na kluczowe pytanie: dlaczego warto wybrać Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu?

Podsumowując Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przywitała radością i energią wszystkich Uczestników spotkania jak przystało na Słoneczną Uczelnię!

Na kolejne spotkanie z nami zapraszamy już 27 maja 2017 roku!

Źródło: SportGame.com.pl


 

Źródło: SportGame.com.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz