O uczelni

Przewietrz się na Olimpijskim - zaproszenie

ZAPROSZENIE

Spotkanie  kabaretowe  Klasycznie na Festiwalu WROCEK – Wieczór XV odbędzie  się 2  czerwca  /niedziela/  2019r o godz. 17.30.  Spotkanie  odbędzie  się  w  naszym  starym  miejscu,  czyli  w  Strefie  Kultury  Studenckiej   Politechniki  Wrocławskiej.  Budynek  C-18  ulica  Hoene – Wrońskiego

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”

Będzie to koncert w którym dotkniemy tematyki minionego właśnie Dnia Dziecka i zbliżających się milowymi krokami wakacji.

Gośćmi programu, oprócz Jerzego Skoczylasa, będą  Leszek Niedzielski - aktor i autor, który do dziś, współtworzy programy  Kabaretu ELITA i radiowego Studia 202 i Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która  zmierzy się z piosenkami i tekstami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.

Oraz Gwiazda Programu:

ROMAN  GERCZAK  !!!

Roman Gerczak - jako piosenkarz debiutował w 1964 roku. W latach 60. XX wieku związany był z kilkoma wrocławskimi kabaretami, w tym „Sinusem i Paragrafem”. Współpracował również z Kabaretem Elita. Jako aktor związany był ze Studenckim Teatrem „Kalambur” oraz z warszawskim kabaretem „Stodoła”, natomiast jako piosenkarz dokonał wielu popularnych nagrań.
Był laureatem m. in. nagrody za interpretację piosenki „Zabrałaś mi lato” na XII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opoluw 1974 roku.

Będzie więc wesoło, dowcipnie i nastrojowo.

Dla naszego UTW zarezerwowano 20 biletów.

Zapisu na bezpłatny bilet /w przypadku braku zainteresowania będzie można otrzymać 2 bilety/ proszę dokonać pod adresem e-mail: krysmatus@gmail.com do dnia 23 maja 2019r.

Przy zgłoszeniu proszę podać Nazwisko i Imię i nr telefonu oraz zaznaczyć ilość biletów.

07.05.2019

drugi tydzie zajęcia zblokowane 2019

trzeci tydzień zajęcia zblokowane 2019

Wrocławskie Igrzyska Seniora

02.05.2019

Uwaga
Osoby, które jeszcze nie dokonały wpłaty za semestr letni pioszeni są o jak najszybsze dokonanie wpłaty.

Tematy wykładów

06.05.209- " Maski depresji."- psycholog Diana Frontkiewicz. KOLOROWE DNI.

15.04.2019- "Dna moczanowa przyczyny, objawy, leczenia."- lek. Diana Frontkiewicz. KOLOROWE DNI.

08.04.2019- " Dalej u siebie mimo lat , czyli jak zachować zdrowie, i pozostać w swoim domu."   Elżbieta Półtorak, Jadwiga Spychalska, EJPO Nieruchomoœci i Obsługa Inwestycji

01.04.2019- Cukrzyca i insulinoterapia- lek. Bartosz Zawadzki. Fundacja KOLOROWE DNI.

25.03.2019- Zdrowotność osób starszych - dr hab. Krzysztof Maćkała, prof AWF Wrocław

18.03.2019 NIE w wielkości SIŁA - Tomasz Niewodniczański

11.03.2019- mgr Elżbieta Henn-Psychodietetyk- "Jedzenie czy odżywianie".- Fundacja KOLOROWE DNI.

25.02.2019 - dr Beata Skolimowska - Ageizm- dyskryminacja ze względu na wiek

18.02.2019 - dr Dominika Zawadzka, AWF Wrocław - Formy wsparcia oraz źródła finansowania pomocy technicznych dla osób z różnymi dysfunkcjami - terapeuta zajęciowy profesjonalnym doradcą.

ZARZĄDZENIE_REKTORA_rekrutacja_UTW

Ważne

Kasa na Stadionie Olimpijskim czynna jest w drugi roboczy dzień tygodnia  w godzinach 09.00-13.00.

nr konta: 77 1240 3464 1111 0010 6320 9674 (w tytule UTW 8113)

01.02.2019

Dane kontaktowe do "Życia Akademickiego":

mail: zycie@awf.wroc.pl

Redaktor naczelna: Ligia Poniatowska

Film "Oferta edukacyjna UTW-AWF we Wrocławiu"

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszym UTW zrealizowanego przez Janinę Matejuk- słuchaczkę naszego Uniwersytetu.
Tytuł filmu "Oferta edukacyjna UTW-AWF we Wrocławiu".

Link do bloga prowadzonego przez Studentów - Seniorów UTW - AWF we Wrocławiu