Rekrutacja 2018/2019

Rekrutacja na 4-letnie stacjonarne studia doktoranckie na Wydziale Fizjoterapii, rok akademicki 2018/2019:

Kandydatów na studia obowiązuje rejestracja elektroniczna na stronie internetowej:

Rejestracja elektroniczna czynna od 1 czerwca 2018r.

Termin składania dokumentów :

od 1 czerwca do 13 września 2018 r.
(obowiązuje data wpływu dokumentów do sekretariatu, a nie data nadania)

Warunki i tryb rekrutacji na stacjonarne studia doktoranckie 2018-2019

WYNIKI REKRUTACJI na rok akademicki 2017/2018:

Lista_osób_przyjętych_na_studia_doktoranckie

Lista_rankingowa

Rekrutacja na 4-letnie stacjonarne studia doktoranckie
rok akademicki 2017/2018:

Rejestracja elektroniczna:   Obowiązuje internetowa rejestracja kandydatów w portalu rekrutacyjnym, który znajduje się na stronie głównej AWF w zakładce eRekrutacja – https://omnis.awf.wroc.pl/auth/login . W zakładce wyboru kierunku należy wybrać studia doktoranckie Wydziału Fizjoterapii.

Kandydaci, po pozytywnej weryfikzacji złozonych dokumentów, przystępują do dwóch egzaminów:

1. Egzamin z języka angielskiego.

2. Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie postępowania rekrutacyjnego kandydat może uzyskać maksymalnie 40 pkt.
Jest to suma trzech ocen komisji rekrutacyjnej (maksymalnie 30 pkt.) w rozmowie kwalifikacyjnej oraz ocena z egzaminu językowego (maksymalnie 10 pkt.).
W przypadku powtarzającej się liczby punktów u dwóch lub więcej kandydatów, w celu ustalenia listy rankingowej brana jest pod uwagę średnia ocen z przebiegu studiów drugiego stopnia.
Komisja Rekrutacyjna weryfikuje dokumentację złożoną przez kandydata i zapoznaje się z przebiegiem egzaminu z języka obcego oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

DRUKI rekrutacyjne do pobrania:

Pozostałe druki (skierowanie na badania lekarskie, zaświadczenie lekarskie) generowane są podczas rejestracji elektronicznej.

Lista placówek medycznych, w których kandydaci na studia mogą bezpłatnie wykonać badania lekarskie:
Placówki medyczne - bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów na studia