O uczelni

tel./fax (71) 347 3331, tel. (71) 347 3447
Recepcja: (71) 347 3444
email: kryta.plywalnia@awf.wroc.pl

Istnieje możliwość korzystania z pływalni w jednorazowych wejściach na bilety (terminiarz uaktualniany tygodniowo )

Na Krytej pływalni AWF obowiązuje zasada pełnej godziny zegarowej, wejście do wody o pełnej godzinie + 15 minut przed pełną godziną (szatnia)  i 15 minut po zakończeniu pływania.
Osoby pływające obowiązuje strój kąpielowy oraz czepek.

UWAGA! Kryta Pływalnia jako obiekt dydaktyczny AWF zastrzega sobie prawo do zmiany godzin!

GODZINY JEDNORAZOWE:

0d 16.07.2018 - 19.08.2018
KRYTA PŁYWALNIA AWF BĘDZIE NIECZYNNA

Dni tygodnia:

data:

DUŻY BASEN (25m)
temp.wody od 27-29 st.
godziny dostępne:

* (..)cyfra w nawiasie oznacza
ilość dostępnych torów

MAŁY BASEN (16,5m)
temp.wody od 30-32 st.
godziny dostępne:

.     .

. .

. .

15.07.2018

.

Bilet normalny 14 zł  Bilet ulgowy 10 zł / za 1h  Płatność tylko gotówką!

• Na Krytej Pływalni AWF honorowane są karty:
    • Multisport, FitProfit, FitSport (godziny dostępności jak w tabelce)
    • OkSystem  pon, wt, czw, pt 6.00, 7.00, 21.00  śr. 6.00, 7.00
    •                   sob.19.00, 20.00,  ndz. 8.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00

Obiekt sportowo-dydaktyczny przystosowany do nauki pływania dzieci i osób dorosłych. Wybudowany i oddany do użytku w 2002 roku.

Kryta Pływalnia dysponuje 2 basenami:
  • sportowym o wymiarach 25 m x 16,5 m - 6 torów o szerokości 2,5 m i głębokości 1,4-1,8 m.
  • rekreacyjnym o wymiarach 16,5 m x 4,5 m i głębokości 0,9 m.
Kryta Pływalnia AWF posiada homologację Polskiego Związku Pływackiego pozwalającą na prowadzenie zawodów sportowych rangi mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych.

Na Krytej Pływalni AWF odbywają się zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Wychowania Fizycznego, Wydziału Fizjoterapii, Studiów Podyplomowych, Centrum Doskonalenia Kadr, w tym kursy instruktorów pływania oraz nauki pływania prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów - pracowników Katedry i Zakładu Pływania AWF.

Kryta Pływalnia jest miejscem treningów Sekcji Pływania AZS AWF oraz zawodów sportowych a także imprez o charakterze masowym.

Na Pływalni prowadzone są nauki pływania dla dzieci ze szkół i przedszkoli.

Baseny udostępniane są również instytucjom i firmom dla celów rekreacyjnych.

Na Krytej Pływalni prowadzone są zajęcia z osobami niepełnosprawnymi, a także zajęcia rehabilitacyjne i korekcyjne dla dzieci w wieku rozwojowym.

Kryta Pływalnia AWF zawiera umowy na długoterminowe korzystanie z basenów a także udostępnia baseny dla publiczności, głównie w okresie przerw wakacyjnych.